Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: weight
kk: салмақ

en: value
kk: мағына

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы
