Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: weight
kn: ತೂಕ

en: value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
