Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: weight
ku: کێش

en: value
ku: نرخ

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس
