Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: weight
lv: svars

en: value
lv: vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Migration
lv: Migrācija
