Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: From Name
my: ပေးပို့သူ အမည်
