Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: weight
ne: वजन

en: value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय
