Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: weight
nl: gewicht

en: value
nl: waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: From Name
nl: Naam afzender

en: Migration
nl: Migratie
