Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: weight
pl: waga

en: value
pl: wartość

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Migration
pl: Migracja
