Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: weight
ro: greutate

en: value
ro: valoare

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Migration
ro: Migrare
