Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: weight
ru: вес

en: value
ru: значение

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: From Name
ru: Имя отправителя

en: Migration
ru: Миграция
