Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: weight
sk: váha

en: value
sk: hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: From Name
sk: Meno odosielateľa
