Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: weight
sl: teža

en: value
sl: vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka
