Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: weight
sv: vikt

en: value
sv: värde

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Migration
sv: Migrering
