Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: weight
ta: எடை

en: value
ta: மதிப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்
