Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: weight
te: భారం

en: value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్
