Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: weight
th: น้ำหนัก

en: value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Migration
th: การโยกย้าย
