Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: weight
tr: ağırlık

en: value
tr: değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: From Name
tr: Gönderen Adı

en: Migration
tr: Göç
