Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: value
ug: قىممىتى

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە
