Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: weight
uk: вага

en: value
uk: значення

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: From Name
uk: Від імені

en: Migration
uk: Перенесення...
