Workbench Moderation to Content Moderation (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: weight
vi: chiều rộng

en: value
vi: giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: From Name
vi: Tên người gửi

en: Migration
vi: Nâng cấp
