We Love Reviews (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Country
fr: Pays

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Address
fr: Adresse

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: State / Province
fr: État / Province
