We Love Reviews (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Country
it: Paese

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Address
it: Indirizzo

en: City
it: Città

en: Postal code
it: Codice postale
