We Love Reviews (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Country
ja: 国

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Address
ja: 住所

en: City
ja: 市区町村

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: State / Province
ja: 州/都道府県
