We Love Reviews (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Country
ro: Țară

en: API Key
ro: Cheie API

en: Address
ro: Adresă

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal
