Weather (2.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Country
ar: الدولة

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Time
ar: الوقت

en: ID
ar: المعرف ID

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Other
ar: آخر

en: Fair
ar: مقبول
