Weather (2.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: Time
ast: Hora

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Other
ast: Otru
