Weather (2.0.0) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: Time
gu: સમય

en: Last update
gu: છેલ્લો સુધારો

en: Other
gu: અન્ય

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ
