Weather (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම
