Weather (2.0.1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Name
bo: མིང

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Other
bo: གཞན

en: Displays
bo: མངོན་འཆར

en: Fair
bo: སྤྱིར་བཏང

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
