Weather (2.0.1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Time
bs: Vrijeme

en: Temperature
bs: Temperatura

en: Pressure
bs: Pritisak

en: Displays
bs: Prikazi

en: Add display
bs: Dodaj prikaz

en: Wind
bs: Vjetar

en: Snow
bs: Snijeg

en: Sleet
bs: Susnježica

en: Cloudy
bs: Oblačno

en: Heavy snow
bs: Jak snijeg

en: Partly cloudy
bs: Djelomično oblačno
