Weather (2.0.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Time
ca: Hora

en: Last update
ca: Última actualització

en: Other
ca: Altres

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Distance
ca: Distància

en: Displays
ca: Presentacions

en: Add display
ca: Afegeix una presentació

en: Fair
ca: Passable

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args

en: Places
ca: Llocs
