Weather (2.0.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Fair
hy: Միջին
