Weather (2.0.9) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Time
ne: समय

en: ID
ne: परिचय

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट
