Weather (2.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Fair
km: ល្មម
