Weather (2.1.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Weight
ky: Салмагы

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо
