Weather (2.1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: Other
ug: باشقا
