Weather (2.1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Name
ur: نام

en: Time
ur: وقت

en: ID
ur: شناخت

en: Last update
ur: گزشتہ تجدید
