Weather (2.0.9) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weather
gl: O tempo

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Time
gl: Hora

en: Last update
gl: Última actualización

en: Other
gl: Outro

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Storm
gl: Tormenta

en: Displays
gl: Presentación

en: Add display
gl: Engadir unha visualización

en: Snow
gl: Neve

en: Fair
gl: Razoable
