Weather (2.0.9) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: Time
nn: Tid

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Other
nn: Andre

en: Knots
nn: Knop

en: Forecast
nn: Værmelding

en: Fair
nn: Toleg
