Weather (3.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম

en: Time
bn: সময়

en: Last update
bn: সর্বশেষ আপডেট
