Weather (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Time
is: Tíð

en: Last update
is: Seinasta dagføring

en: Other
is: Annað
