Weather (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: Time
sl: Čas

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev
