Weather (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Time
sq: Ora

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Other
sq: Tjetër
