Weather (3.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Time
sr: Време

en: ID
sr: ИД
