Weather (3.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Time
th: เวลา

en: ID
th: ไอดี

en: Other
th: อื่นๆ

en: Displays
th: แสดง

en: Fair
th: พอใช้
