Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: No data
be: Няма дадзеных

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: Other
be: Іншыя

en: Fair
be: Сярэдні
