Weather (8.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: Time
kk: Уақыт

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Other
kk: Басқа
