Weather (8.x-1.0-beta4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: ID
ps: پېژند

en: Other
ps: نور
