Weather (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: Time
eo: Tempo

en: ID
eo: Identigilo

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Other
eo: Alia

en: Displays
eo: Vidigiloj
