Weather block (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Weather
fr: Météo

en: Current weather
fr: Temps actuel

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Temperature
fr: Température

en: City
fr: Ville

en: (disabled)
fr: (désactivé)

en: Not available
fr: Non disponible

en: Current conditions
fr: Conditions actuelles

en: Application ID
fr: Identifiant (ID) de l'application

en: Wind
fr: Vent

en: Humidity
fr: Humidité

en: Display values
fr: Afficher les valeurs
